День дев’ятий «Знайомство з Ірландією» Day 9 “Meet Ireland”
Цей день був особливим для відвідувачів літнього мовного табору «Чемпіони», адже до них завітали волонтери Дакало Катерина та Мусієнко Надія. До зустрічі з ними діти готувалися заздалегідь: виготовили емблеми – зелені листочки конюшини, прикрасили класну кімнату емблемами Ірландії, розмістили карту країни на класній дошці і, звичайно ж, приготували цікаві запитання своїм гостям. ![](/_nw/1/89819650.jpg)
Катя та Надя показали та прокоментували яскраву презентацію про Ірландію, показали відео кліп, відповіли на запитання учнів. А потім колективно склали та зап
...
Читати далі »