111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6

Музей народознавства

 Кілька років назад вчителі - філологи ініціювали проведення пошукової акції «Збережемо спадок батьків». Зібраного матеріалу було так багато, що виникла потреба окремого приміщення для його зберігання. Коли було впорядковано всі зібрані старожитності, ідея створення музею виникла сама по собі. Адже із знання свого родоводу, історії рідного краю, батьківської домівки, маминої колискової пісні, особливостей національного одягу, предметів українського побуту починається любов і повага до Батьківщини.

В народознавчому музеї проводяться уроки української мови та літератури, уроки народознавчого та етнографічного спрямування, виховні години та звичайні екскурсії. Група екскурсоводів постійно знайомить бажаючих з виставковою експозицією, зібраними унікальними речами українського побуту, інтер’єром селянської хати, знаряддям праці українців минулого століття. А окрасою музею, його серцем є рушникова стіна, де представлено колекцію вишитих рушників Черкащини та різних регіонів України.

Нещодавно в даному музеї з’явився новий куточок, присвячений вшануванню пам’яті жертвам голодомору. Його появі передувала грандіозна підготовча робота. Учні самостійно провели конкурс на кращий ескіз скульптурного зображення Скорботної матері - України, що втратила своїх дітей в жахливі роки голодомору. Самі ж учні власними руками і створили дане зображення за допомогою вчителів з міської школи мистецтв.