![](http://i11.pixs.ru/thumbs/9/3/3/osvitagerc_2713848_17343933.jpg)
![](http://i11.pixs.ru/thumbs/9/6/9/andsh117dn_8334721_17343969.jpg)
З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності населення у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області в період з 06.05 по 14.05.2015 було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та 14.05.2014 День Цивільного захисту насе
...
Читати далі »