"Геть паління! Ми - здорове покоління!"![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s30702064.jpg)
«Куріння – це звичка, огидна для зору,
нестерпна для нюху, шкідлива для мозку,
небезпечна для легенів»
Якоб І., король Великобританії
Найголовніше завдання вчителя – це формування в школярів здорового способу життя; розширити знання дітей про шкідливість паління; вчити дітей відповідати за свої вчинки і володіти собою; виховувати силу волі, зневагу до тютюнопаління.![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s95932611.jpg)
На захід завітали вчителі та учні школи. Кожна дитина мала змогу проявити свої здібності, знання з даної теми, а також, відчути себе у ролі доповідача та ведучого, актора, художника. Об’єднавшись у групи «історики», «експерти», «медики», учні 8-А класу підготували презентації, провели конкурс малюнків «Я – проти паління!», провели анкетування серед однолітків «Ми – проти паління!»,
Під час виховної години діти розповідали зібрану інформацію, переконуючи присутніх що куріння - епідемія людства, яка не припиняється, що у житті все залежить від вас, кожен з нас у змозі бути хазяїном свого життя і має право на свободу вибору – палити чи не палити. Ваше життя у ваших руках.
Розглядали різні ситуації «паління тютюну, чи здоровий спосіб життя». Декламували вірші. Підготували театралізоване дійство «Палити чи не палити?»
Від свята діти отримали позитивні емоції. ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s60294681.jpg) ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s50635770.jpg) ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s80452980.jpg) ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s68850271.jpg) ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s72706279.jpg) ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s77229656.jpg) ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s11414867.jpg) ![](http://vatutinono2.at.ua/_nw/0/s55504677.jpg)
|