111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2019 » Травень » 30 » Відкриття пришкільного табору "Дружба"
10:16
Відкриття пришкільного табору "Дружба"

27 травня на базі Ватутінської ЗОШ №2 ім. М.Ф.Ватутіна розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір спортивно-туристичного спрямування - "Дружба", метою діяльності якого є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок та оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно індивідуальних потреб.

Перший та другий дні в таборі були організаційними. Вихователі та вихованці мали змогу краще познайомитися один з одним, оформити та прикрасити свої загони для подальшого відпочинку та роботи, а також приготуватися до загальношкільного відкриття табору.

29 травня відбулося урочисте відкриття табірної зміни. Всі загони на чолі з музичним керівником – Коломієць І.І., педагогом-організатором - Гончарук О.О. та вихователями підготували святковий концерт. Табірці з великим задоволенням здавали рапорти, вигукували девіз табору, співали пісні, танцювали та підтримували один одного гучними оплесками. Директор табору – Дрючило О.О. побажала всім табірцям гарного настрою, відпочинку та розваг.

 

Категорія: Пришкільний табір "Дружба" | Переглядів: 319 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar