111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Відбувся шкільний семінар
14:13
Відбувся шкільний семінар

 29 листопада 2016 року у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів в приміщенні шкільного методичного кабінету було проведено міський проблемний

семінар на тему  «Проблема збереження здоров’я  учасників навчально - виховного процесу як основний чинник успішної реалізації навчання та виховання школярів». В роботі семінару взяли участь завідувач методичним кабінетом відділу освіти Жовновата Н.Я., завідувач ДНЗ №7 Дзісяк Л.В., методист Лєдок Л.В., заступники директорів шкіл з навчально – виховної роботи Орещук О.В., Глобін Ю.М., Підчіс Т.Б., Архипенко Т.І., Атаманюк Т.В.

Учасники проблемного семінару: ЗД НВР ЗОШ№2 Орещук О.В., медична сестра Васіна О.І., дієтична сестра Кравченко Н.В., вчителі початкових класів Компанієць Т.В., Дробот А.В., вчитель фізичної культури Дядя О.С. та практичний психолог закладу Михайленко О.В. презентували та обговорили питання стосовно ефективності впровадження в роботу школи здоров’язберігаючих технологій для забезпечення фізичного та інтелектуального  розвитку успішної особистості, про  оптимальність санітарно – гігієнічних умов, якісне медичне обслуговування та відповідно організоване гаряче харчування, обов’язковість розвантаження і відпочинок школярів, про правильну організацію облаштування робочого місця вчителя та учня, про значення занять фізичною культурою і спортом та про доцільність збереження психічного та психологічного здоров’я вчителів та учнів як учасників навчально – виховного процесу.

Всі доповіді виступаючих супроводжувались переглядом відеороликів, навчальних ілюстративних презентацій, які допомагали учасникам семінару глибше та змістовніше вивчити означені питання.   

 

Переглядів: 425 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar