111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2019 » Лютий » 13 » Відбувся семінар-практикум «Навчання в Новій українській школі на основі учнівських запитів через дослідження»
09:24
Відбувся семінар-практикум «Навчання в Новій українській школі на основі учнівських запитів через дослідження»

13 лютого 2019 року Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області приймала гостей міського методичного семінару – практикуму для заступників директорів загальноосвітніх закладів міста на тему: «Навчання в Новій українській школі на основі учнівських запитів через дослідження». В його роботі взяли участь Бурбело С.М. – начальник відділу освіти, Жовновата Н.Я. – завідувач міського методичного кабінету, заступники директорів шкіл: Підчіс Т.Б. (СШ №1), Орещук О.В., Воронюк С.О. (ЗОШ №2), Архипенко Т.І. (ЗОШ №5), Атаманюк Т.В. (ЗОШ №6), Глобін Ю.М. (директор ЗОШ №2), спеціалісти відділу освіти, методисти методичного кабінету.

Роботу засідання керівників освітніх осередків міста розпочато відвідинами рекреації молодших школярів ЗОШ №2. Вчитель 1-В класу Дрючило Олена Олександрівна зі своїми вихованцями презентувала цікаву і змістовну ранкову зустріч з теми тематичного тижня «Спорт». Разом з нею в налаштуванні учнів на освітній процес приймала Михайленко Оксана Василівна – практичний психолог закладу. Шаповал Валентина Михайлівна, яка є класним керівником 1-Б класу, провела урок з теми «Спорт» на занятті «Я досліджую світ», освітні технології, на якому учні виготовляли паперове спортивне взуття. Закінчили огляд роботи вчителів перших класів ЗОШ №2 відвідинами навчального кабінету 1-А класу, де класний керівник, методист методичного кабінету міста Клопотенко Ніна Григорівна представила відповідно оформлене освітнє середовище, поділилась власним досвідом і враженнями від нових умов праці в 1-му класі, який з вересня 2019 року працює відповідно до реформувань за Новою українською школою.

Далі продовжено роботу семінару в шкільному методичному кабінеті. Головним питанням для розгляду став виступ методиста методичного кабінету, вчителя початкових класів Клопотенко Ніни Григорівни «Нова українська школа. Модельні програми. Планування тематичного тижня на запитах дітей». Важливе місце в освітньому середовищі навчальних закладів в оновленій українській школі стане використання інноваційних технологій. Тому заступник директора з навчально – виховної роботи ЗОШ №2 Воронюк Сергій Олександрович поділився з присутніми досвідом впровадження гаджетів в роботу школи на сучасному етапі і в перспективі. Про реалізацію учнівських запитів через роботу з обдарованою, здібною та талановитою молоддю розповіли досвідчені вчителі школи. Черноус Ірина Болеславівна, яка викладає біологію в основній і старшій школі, розповіла про збільшення учнівського інтересу саме до еколого – природничих дисциплін, про запити випускників, які обирають до вступу заклади медичної та екологічної освіти, спрямовані саме на вивчення біології, хімії, фізики, екології. Вона продемонструвала результативність роботи з такими учнями, які є досить вмотивованими до вивчення саме цих дисциплін. До неї приєдналися з виступами вчителі обслуговуючої та технічної праці ЗОШ №2 Успаленко Олена Олександрівна та Кравченко Олег Іванович. Вони представили досвід гурткової роботи з дітьми, що виявили бажання поглибити свої знання і навики з певної теми навчальних технічних дисциплін.

В кінці семінару до його роботи долучилися заступники директорів з виховної роботи – Забой Т.А. (СШ №1), Шарова Л.В. (ЗОШ №2), Бойко Л.В. (ЗОШ №5), Гревцова Л.Л. (ЗОШ №6). До огляду присутнім було надано звіт-презентацію за різноманітними напрямками виховної роботи, який здійснюється у ЗОШ №2 під керівництвом заступника директора з виховної роботи Шарової Людмили Валентинівни та педагога – організатора Гончарук Олени Олександрівни. Їхній виступ супроводжувався переглядом відеопрезентацій, фотоматеріалів, створеної ними у співпраці з учнівським активом соціальної реклами, роликів про життя сучасних школярів.

Підведенням підсумків семінару стало обговорення нової моделі сучасного випускника загальноосвітнього навчального закладу. В обговоренні акцент робився на те, що головним завданням школи стає підготовка сучасного випускника ЗНЗ, який є особистістю, інноватором і патріотом, повинен бути адаптованим до життя в сучасному світі.

Заступник директора Ватутінської ЗОШ №2 Орещук О.В.

 

 

Переглядів: 329 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar