111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2015 » Лютий » 19 » Семінар - практикум
20:23
Семінар - практикум

18 лютого 2015 року в Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім.М.Ф.Ватутіна відбувся міський семінар-практикум для вчителів іноземних мов на тему «Методи розвитку інтелектуальних та творчих здібностей учнів». Семінар проходив за участю завідуючої міським методичним кабінетом Жовноватої Н.Я., директора школи Глобіна Ю.М., завуча школи Орещук О.В. та вчителів іноземних мов, серед яких були як досвідчені вчителі, так і молоді спеціалісти.

Учасники семінару-практикуму мали можливість подивитися чудовий урок англійської мови в 11 класі на тему «Чарівний світ мистецтва», який підготувала і провела вчитель вищої категорії, вчитель-методист Глобіна О.І.

 Учителька продемонструвала високий рівень професійності в підготовці та проведенні уроку, використанні інноваційних технологій. Всі присутні мали змогу подивитися цікаву презентацію «Катерина Білокур – українська народна художниця»,  яку підготовили учні.

Учителі також отримали інформацію від завідуючої методкабінетом Жовноватої Н.Я. щодо змін в ДПА та про організацію міського мовного літнього табору.
На завершення вчителі висловили свої думки з приводу побаченого та почутого, обмінялися ідеями. Адже так важливо для вчителя горіти бажанням вчитися і навчати, бути вмотивованим та прагнути досягти результату.

 

Переглядів: 427 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar