111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2016 » Лютий » 18 » Проведено Всеукраїнську гру з англійської мови "Пазл"
08:53
Проведено Всеукраїнську гру з англійської мови "Пазл"

17 лютого 2016 року в нашій школі відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови "Пазл". У ній взяли участь 34 учні від 5 до 11 класів. Кожний учасник гри отримав зошит із 30-ма  завданнями, розбитими на три рівні складності (по 1, 3 і 5 балів за правильну відповідь). На кожне завдання пропонувалося чотири варіанти відповідей, серед яких була лише одна правильна. Якщо учасник знайшов всі правильні відповіді, то отримає 70 балів.  Виконати всю роботу треба було  за 60 хвилин.

Учасники гри стверджують , що завдання гри сприяють формуванню в них сталої зацікавленості англійською мовою, літературою та історією, а гра надає їм можливість змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого міста.

  Завдання спонукають учнів працювати не лише над вивченням мови, а й збагачувати свої знання з літератури, географії та історії англомовних країн. Загальна думка учасників гри: «Це цікаво! Це дійсно круто! Це розвиває креативність і приносить задоволення.»

Дякуємо координатору гри вчительці англійської мови Глобіній Ользі Іванівні.

З правильними відповідами можна ознайомитись на веб-сайті гри за адресою: http://puzzle-game.com.ua після 28 лютого 2016 року.

Категорія: 2016 - рік англійської мови в Україні | Переглядів: 751 | Додав: Admin | Теги: гра, англійська мова, бал, пазл | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar