111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2016 » Лютий » 10 » Мітинг
16:39
Мітинг

Мітинг відкриття меморіальної дошки

Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне!... Пам’ять! Що вона залишила?... Пам’ятники, як символ про тих, хто своїми грудьми прикривав рідну землю.

Про втрати завжди говорити важко і боляче. Сьогодні в нашій школі появилася пам’ятна дошка, пам’ятний знак, який знову і знову буде нагадувати нам про війну, про загиблих людей, про материнське та людське горе. Пам’ятна дошка присвячена Іванченку Євгену Миколайовичу, який загинув на війні захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі.

Сьогодні учні нашої школи, вчителі, представники відділу освіти, міської влади, волонтери та жителі міста   схилили голови і вшанували пам'ять випускника нашої школи Іванченка Євгена Миколайовича, який загинув при виконанні службового обов’язку в зоні АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятної меморіальної дошки

Народився Іванченко Євген Миколайович 21 травня 1978 року. 1985 року пішов до школи, яку закінчив у 1993 році. Йому було всього 37… 08 серпня 2015 року Євген загинув захищаючи незалежність нашої держави у зоні АТО.

Ми завжди будемо гордитися подвигом Євгена, у наших серцях вічно буде жити пам'ять про нього.

 

Переглядів: 679 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar