111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2020 » Листопад » 5 » Дистанційна школа для учнів
14:22
Дистанційна школа для учнів

Ватутінська міська рада

Відділ освіти

Методичний кабінет

20251 , м.Ватутіне,вул.. Сонячна, 23, тел. 6-23-18, 6-21-14 факс 6-21-57, 

vatmvo@ukr.net     vatmetod_cab@ukr.net  

   

05.11.2020 № 414 /01-27

 

 

 

Керівникам закладів загальної середньої освіти

 

Повідомляємо, що на сайті Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочала функціонування  «Дистанційна школа для учнів» (за посиланням  https://bit.ly/3oD31He ).

Контент «Дистанційної школи для учнів»  містить 10-ти або 15-хвилинні навчальні відео пояснення нового матеріалу з усіх основних навчальних предметів для 5-11 класів, підготовлені вчителями Черкащини.

Для учнів початкових класів розміщені відео з таких навчальних дисциплін: математика (з 1 по 4 класи); українська мова (з 2 по 4 класи).

         Просимо поінформувати про «Дистанційну школу для учнів» педагогічних працівників, учнів та їхніх батьків, розмістивши відповідне оголошення на сайті  закладу освіти.

         Використання контенту «Дистанційної школи для учнів» полегшить та підвищить ефективність процесу організації дистанційного навчання учнів, які  можуть переглядати відео пояснення нового матеріалу у зручний для них час стільки разів, скільки їм потрібно для кращого розуміння нових знань.

Водночас педагогічні працівники можуть використовувати контент «Дистанційної школи для учнів» під час підготовки дистанційного уроку, доповнюючи  відео пояснення нового матеріалу різними формами, методами і засобами дистанційного навчання в синхронному або асинхронному режимі.

Крім зазначеного, використання педагогами потенційних можливостей «Дистанційної школи для учнів» створюватиме умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб з особливими освітніми потребами, а також інших учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров'я, відсутність або обмеженість доступу до мережі Інтернет або технічних засобів навчання тощо).

Користуватись контентом «Дистанційної школи для учнів» можуть і батьки учнів, які згідно із зазначеними вище нормативними документами є суб'єктами дистанційного навчання та які мають бажання сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною певних результатів навчання.

Окрім цього повідомляємо, що працівники методичного кабінету готові провести семінар-навчання щодо аналогічного запису дистанційних уроків для учителів міста. Для цього просимо шляхом опитування з’ясувати про бажаючих взяти участь у навчанні і до 09.11.2020 подати у методичний кабінет список за формою:

ПІБ учителя

Предмет, який викладає

e-mail

Контактний телефон

 

 

 

 

 

 

За таким принципом можна організовувати уроки в асинхронному режимі, використовуючи пояснення вчителя.

 

Завідувач методичного кабінету                               Оксана ШАРОВА

Категорія: Оголошення | Переглядів: 164 | Додав: iloran | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar