19:03
Вищий пілотаж!

ВІТАЄМО!

Користуючись нагодою, в День Захисника України, хочемо привітати  нашого випускника, гордість нашої школи - Дубового Іллю, з Днем народження. Сьогодні йому виповнилося - 19 років.

На сьогоднішній день Ілля є Кандидатом в майстри спорту України в ваговій категорії 75 кг на чемпіонаті України з боксу у м. Запоріжжя  6-11 жовтня, де отримав золото без боїв у віковій категорії - "Чоловіки до 22-ох років". Також Ілля боксував у віковій категорії "Абсолют" (старші 22-х років) за для отримання практики та досвіду. В цьому бою наш боксер здобув бронзу. Хотілося б зауважити, що самому молодшому боксерові у "Абсолюті" щонайменше  35 років.
Отже, на даному турнірі Дубовий Ілля здобув золоту медаль та заслужено зайняв І місце у збірній області.

Переглядів: 468 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0