111
8x2N2DmyOOA1 pscBRp2QEEI2 SZwZTt7T1AE3
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.6
Головна » 2018 » Лютий » 21 » Відбулися літературно-інтелектуальні вечорниці
11:40
Відбулися літературно-інтелектуальні вечорниці

Віддаючи шану минулому, показуючи , що ми гідні нащадки славних козаків, 9 лютого 2018 року учні 11 класу (класний керівник Глобіна Ольга Іванівна) весело та цікаво провели літературно-інтелектуальні вечорниці.

Класна кімната перетворилася на ошатно прибрану хату, до якої на вечорниці зійшлися хлопці, дівчата, гості. Їх зустрічає добра господиня за столом, який накритий цвітастою яскравою скатертиною, а на ньому – хліб, сіль, різні смаколики. На стінах – вишиті рушники, лава накрита тканим рядном. Всі учасники дійства – в українських костюмах.

Беручи усе найкраще з минулого у наше сьогодення, на вечорницях учні майстерно відтворили колорит українських вечорниць, супроводжуючи постановку виконанням пісень, гуморесками, інсценівками. На свято завітали знамениті баба Палажка та баба Параска, Стецько сватався до Уляни, Карпо та Лаврін говорили про дівчат, Яків Пантелеймонович та Агрофена Дормидонтівна поспішали на вечорниці, молоді «козаки та козачки» розповідали небилиці та гуморески, співали народні пісні, розгадували загадки, пригадували приказки та поговірки.

Тут було також і ворожіння на свічках, і гадання дівчат на майбутню долю, і змагання між хлопцями в «мішках». А на завершення свята під веселу жартівливу пісню «А мій милий вареничкві хоче» пригостили всіх смачними українськими варениками, які приготували їх батьки.

Заходи такого змісту дають змогу познайомити учнів з давніми народними звичаями, виховують в учнів повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні, інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти культурну спадщину народу та розвивають творчі акторські здібності учнів.

Переглядів: 374 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar